VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
17/11/2018
Eevoc Ertvelde-Evergem - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
17/11/2018
VT Rokavo Rollegem-Kapelle - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
17/11/2018
Knack Roeselare D - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
17/11/2018
Beltona Dynamivo Dadizele A - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
17/11/2018
Alfa Solutions Tievolley Tielt C - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
17/11/2018
Slovo Volley Brugge A - Packo Zedelgem C

U19 jongens
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Kortrijk

U15 jongens regionaal
18/11/2018
Volley Bredene - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
17/11/2018
Rembert Torhout D - Packo Zedelgem

U19 meisjes
(BEKER) 05/01/2019
Bevo Beobank Roeselare - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
17/11/2018
Packo Zedelgem - VBC St. Joris

U15 meisjes regionaal D
18/11/2018
Sarrako Kortemark - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal B
17/11/2018
Packo Zedelgem A - Hermes Volley Oostende B

U13 meisjes regionaal E
18/11/2018
Volley Team Damme - Packo Zedelgem B

Sportline 2.0 (r6) - A-ploeg
17/11/2018
Packo Zedelgem A - Volley Team Koksijde

Sportline 2.0 (r17) - B-ploeg
17/11/2018
VC Apollo Koekelare - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B (r8) - C-ploeg
17/11/2018
Davolo Loppem - Packo Zedelgem C

BRV-Heren
27/11/2018
De Voetzaak - Packo Zedelgem

BRV-Dames
19/11/2018
Packo Zedelgem - Davolo Loco

1e provinciale dames



RugnummerNaamLeeftijdPositie
1Casier Tine19Midden
2Slabbinck Febe16Setter
3Naeyaert Cato15Hoek
4Beuselinck Lien22Hoek
5Casier Lies26Hoek
6Gesquiere Shana28Hoek
7Desendere Maxime27Hoek
8Mares Sophie28Libero
9Gryp Tessa28Setter
10De Gelas Maud29Midden
11De Gelas Saar29Midden
12Scheyving Celine29Opposite
14Pelkmans Kelly24Libero
15Cardinael Gillian26Hoek
16D'Hoop Lieselot24Opposite

FunctieNaam
Coach / TrainerDendooven Glenn
MarkeerderVerté Sabien

Wedstrijduren: Zaterdag 16u00
Trainingsuren: Dinsdag 20u-22u; Vrijdag 20u-22u
Submenu

2e divisie heren C
1e provinciale heren
3e provinciale heren
1e provinciale dames
3e provinciale dames B
4e provinciale dames C
U19 jongens
U15 jongens regionaal
U13 jongens regionaal B
U19 meisjes
U17 meisjes regionaal C
U15 meisjes regionaal D
U13 meisjes regionaal B
U13 meisjes regionaal E
Sportline 2.0 (r6) - A-ploeg
Sportline 2.0 (r17) - B-ploeg
Sportline 2.B (r8) - C-ploeg
Volleybalschool
BRV-Heren
BRV-Dames

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/11 Bataillie Hanne (29 jaar)
01/11 Menuge Yolande (52 jaar)
03/11 Beuselinck Tom (25 jaar)
03/11 Demaker Kyara (22 jaar)
05/11 De Bois Beau (28 jaar)
07/11 Vanspeybroeck Silken (19 jaar)
08/11 Beuselinck Sam (27 jaar)
10/11 Reinhard Hanne (8 jaar)
11/11 Deblauwe Berbe (23 jaar)
11/11 Kerckhof Maxim (22 jaar)
12/11 Ide Milan (16 jaar)
13/11 Boussemaere Toon (5 jaar)
14/11 Vandenbussche Tuur (11 jaar)
17/11 Gryp Keylan (10 jaar)
20/11 Vandenbussche Ine (16 jaar)
21/11 Beuselinck Marc (60 jaar)
21/11 Wijffels Koen (44 jaar)
22/11 Beuselinck Lien (23 jaar)
25/11 Pelkmans Kelly (25 jaar)
27/11 Beuselinck Emma (29 jaar)
30/11 De Clercq Siebe (15 jaar)
30/11 Kinds Camille (9 jaar)
30/11 Vansteenkiste Brecht (25 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten