VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
16/03/2019
Packo Zedelgem A - Eevoc Ertvelde-Evergem

1e provinciale heren
(BEKER) 02/03/2019
Packo Zedelgem B - Beobank Citivo Gits

3e provinciale heren
03/03/2019
Volley Team Kortrijk B - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
16/03/2019
Packo Zedelgem A - Beltona Dynamivo Dadizele A

3e provinciale dames B
09/03/2019
Packo Zedelgem B - Elckerlyc Zwevezele B

4e provinciale dames C
02/03/2019
Slovo Volley Brugge B (ZB) - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
02/03/2019
Volley Team Kortrijk - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
02/03/2019
Volley Team Kortrijk B - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
09/03/2019
Packo Zedelgem - Ruvo Ruddervoorde

U15 meisjes regionaal D
09/03/2019
Packo Zedelgem - Sarrako Kortemark

U13 meisjes regionaal B
16/03/2019
Hermes Volley Oostende B - Packo Zedelgem A

U13 meisjes regionaal E
09/03/2019
Volley Team Diksmuide B - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B (r11) - A-ploeg
16/03/2019
Elckerlyc Zwevezele A - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 (r15) - B-ploeg
16/03/2019
Ruvo Ruddervoorde - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B (r2) - C-ploeg
09/03/2019
Packo Zedelgem C - Volley Heuvelland

BRV-Heren
11/03/2019
Mehoni Zuienkerke H - Packo Zedelgem

BRV-Dames
11/03/2019
Packo Zedelgem - Mehoni Zuienkerke D

3e provinciale heren



RugnummerNaamLeeftijdPositie
1De Soete Diederik22Libero
3Vermeulen Kirsten18Hoek
4Lowie Jarne19Setter
5De Coster Lars18Midden
6Dendooven Glenn27Hoek
7Vanhee Wout16
8Knockaert Simon17Hoek
9Devos Tom23Hoek
10Ide Timon17
11Steen Lorenzo22Setter
12Lust Roel19Midden
14Pollet Klaas20Hoek
15Naeyaert Victor16
16Dobbelaere Thibaud17
18Ide Milan16

FunctieNaam
Coach / TrainerDendooven Glenn
Coach assistentDeclerck Alain
MarkeerderSchreel Katrien
PloegverantwoordelijkeSteen Lorenzo

Wedstrijduren: Zaterdag 19u00
Trainingsuren: Maandag 20u-22u; Vrijdag 20u-22u
Submenu

2e divisie heren C
1e provinciale heren
3e provinciale heren
1e provinciale dames
3e provinciale dames B
4e provinciale dames C
U19 jongens
U15 jongens regionaal
U13 jongens regionaal B
U19 meisjes
U17 meisjes regionaal C
U15 meisjes regionaal D
U13 meisjes regionaal B
U13 meisjes regionaal E
Sportline 2.B (r11) - A-ploeg
Sportline 2.0 (r15) - B-ploeg
Sportline 2.B (r2) - C-ploeg
Volleybalschool
BRV-Heren
BRV-Dames

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/02 De Nil Paulien (8 jaar)
01/02 Declerck Yordi (23 jaar)
01/02 Libbrecht Marie (17 jaar)
01/02 Vandierendonck Amber (13 jaar)
02/02 Graulus Lore (17 jaar)
04/02 Deklerck Nina (10 jaar)
05/02 Bleyaert Rani (25 jaar)
10/02 Slabbinck Febe (17 jaar)
12/02 Vandevelde Jana (11 jaar)
18/02 Boussemaere Stan (11 jaar)
18/02 Stappers Jarno (27 jaar)
20/02 Van Wonterghem Jim (38 jaar)
20/02 Vanwelsenaers Lisa (24 jaar)
21/02 Aneca Brecht (23 jaar)
21/02 Maertens Bart (42 jaar)
23/02 Versyck Senne (10 jaar)
24/02 Hilderson Chloƫ (20 jaar)
26/02 Devos Tom (24 jaar)
28/02 Devos Jonas (35 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten