VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
15/09/2018
Packo Zedelgem A - Ruvo Ruddervoorde

1e provinciale heren
15/09/2018
Packo Zedelgem B - VKt Torhout

3e provinciale heren
15/09/2018
Packo Zedelgem C - Bavo Bavikhove B (ZB)

1e provinciale dames
(BEKER) 08/09/2018
Davo Wevelgem (2P) - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
(BEKER) 01/09/2018
Packo Zedelgem B - Sportiva Langemark B (4P)

4e provinciale dames C
(BEKER) 01/09/2018
Packo Zedelgem C - Alfa Solutions Tievolley Tielt B (3P)

U19 jongens
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Kortrijk

U15 jongens regionaal
15/09/2018
Packo Zedelgem - Ooivo Ooigem

U13 jongens regionaal B (A)
15/09/2018
Packo Zedelgem A - Packo Zedelgem B

U13 jongens regionaal B (B)
15/09/2018
Packo Zedelgem A - Packo Zedelgem B

U19 meisjes
(BEKER) 05/01/2019
Bevo Beobank Roeselare - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
15/09/2018
Packo Zedelgem - Hermes Volley Oostende B

U15 meisjes regionaal D
08/09/2018
Slovo Volley Brugge B - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal A (A)
15/09/2018
VC Wivo Wingene B - Packo Zedelgem A

U13 meisjes regionaal A (B)
22/09/2018
Packo Zedelgem B - VBC St. Joris B

Sportline 2.0 - A-ploeg
22/09/2018
Packo Zedelgem A - VC Apollo Koekelare

Sportline 2.0 - B-ploeg
30/09/2018
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B - C-ploeg
30/09/2018
Bevo Beobank Roeselare B - Packo Zedelgem C

BRV-Heren
03/09/2018
Packo Zedelgem - Movie FUN

BRV-Dames
03/09/2018
Davolo Loco - Packo Zedelgem

Kalender

3e provinciale dames B


Gespeelde matchen

DatumUur   WedstrijdUitslagVerslag

Te spelen matchen

DatumUur   WedstrijdSporthal
01/09/201819u00  Packo Zedelgem B - Sportiva Langemark B (4P)H.Z02
15/09/201819u00   Packo Zedelgem B - VKt Torhout DH.Z02
22/09/201815u30   Ruvo Ruddervoorde B - Packo Zedelgem BH.R07
29/09/201819u00   Packo Zedelgem B - Pervol Ruiselede BH.Z02
06/10/201820u30   Jumpers Middelkerke - Packo Zedelgem BH.L03
27/10/201819u00   Packo Zedelgem B - VC Apollo KoekelareH.Z02
03/11/201820u00   Volley Team Damme - Packo Zedelgem BH.S01
10/11/201816u30   Packo Zedelgem B - Alfa Solutions Tievolley Tielt BH.Z02
17/11/201820u00   Alfa Solutions Tievolley Tielt C - Packo Zedelgem BH.T01
01/12/201819u00   Packo Zedelgem B - Volley Team KoksijdeH.Z02
08/12/201820u00   Bevo Beobank Roeselare D - Packo Zedelgem BH.R02
15/12/201816u00   Elckerlyc Zwevezele B - Packo Zedelgem BH.Z07
12/01/201919u00   Packo Zedelgem B - Ruvo Ruddervoorde BH.Z02
19/01/201920u30   Pervol Ruiselede B - Packo Zedelgem BH.R08
26/01/201919u00   Packo Zedelgem B - Jumpers MiddelkerkeH.Z02
02/02/201919u30   VC Apollo Koekelare - Packo Zedelgem BH.K05
16/02/201919u00   Packo Zedelgem B - Volley Team DammeH.Z02
23/02/201916u00   Alfa Solutions Tievolley Tielt B - Packo Zedelgem BH.T01
09/03/201919u00   Packo Zedelgem B - Elckerlyc Zwevezele BH.Z02
16/03/201919u00   Packo Zedelgem B - Alfa Solutions Tievolley Tielt CH.Z02
23/03/201918u30   Volley Team Koksijde - Packo Zedelgem BH.O09
30/03/201919u00   Packo Zedelgem B - Bevo Beobank Roeselare DH.Z02
07/04/201910u30   VKt Torhout D - Packo Zedelgem BH.T02
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

02/07 Dendooven Glenn (27 jaar)
03/07 Claeys Fleur (23 jaar)
03/07 Geeraert Yanna (13 jaar)
09/07 Desendere Maxime (27 jaar)
10/07 Verplancke Jan (45 jaar)
16/07 Slabbinck Janne (11 jaar)
16/07 Vansteelandt Jolien (22 jaar)
19/07 Demaeght Nancy (46 jaar)
21/07 De Roo Felien (9 jaar)
25/07 Denoo Stan (10 jaar)
27/07 Delepierre Mathijs (10 jaar)
29/07 D'Hiet Roan (10 jaar)
29/07 D'Hiet Timo (13 jaar)
29/07 Garsbeke Kasper (26 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten