VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
20/01/2018
VT Rokavo Rollegem-Kapelle - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
20/01/2018
Olva Brugge B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
20/01/2018
VC De Beerlanders Beernem B - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
20/01/2018
VT Gullegem A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
20/01/2018
Divo Ingelmunster B - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
20/01/2018
VC Apollo Koekelare B - Packo Zedelgem C

U15 jongens provinciaal A
20/01/2018
Packo Zedelgem - Volley Bredene A (SGP)

U13 jongens regionaal A
21/01/2018
Sarrako Kortemark - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
20/01/2018
Slovo Volley Brugge - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
20/01/2018
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem B

U15 meisjes regionaal B
27/01/2018
Mehoni Zuienkerke - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal A
21/01/2018
Volley Oudenburg-Gistel A - Packo Zedelgem

Sportline 2.B - ereklasse reeks 1
20/01/2018
Packo Zedelgem A - Volley De Haan B

Sportline 2.B - ereklasse reeks 3
20/01/2018
Packo Zedelgem B - Volley De Haan B

Sportline 2.B - 2e klasse reeks 12
27/01/2018
Packo Zedelgem C - Knack Roeselare

Sportline 2.0 - 2e klasse reeks 14
20/01/2018
Davolo Loppem - Packo Zedelgem D

BRV-Heren
23/01/2018
De Voetzaak - Packo Zedelgem

BRV-Dames
23/01/2018
Die Keurige Dames - Packo Zedelgem

Rangschikking

U13 jongens regionaal A


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
J13RA
1.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A1110010316300
2.VC JONG KUURNE C118210319280
3.OLVA BRUGGE (+)1190112911280
4.VC DE BEERLANDERS BEERNEM (+)1160412219190
5.HERMES VOLLEY OOSTENDE (+)1142412119170
6.REMBERT TORHOUT HEREN C1032412020140
7.VC PACKO ZEDELGEM1132601723130
8.ROEPOVO POPERINGE B *1131611624120
9.PERVOL RUISELEDE * (+)112081102970
10.ELCKERLYC ZWEVEZELE B (+)111181112960
11.SARRAKO KORTEMARK (+)111073123160
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

02/01 Naeyaert Cato (15 jaar)
02/01 Naeyaert Victor (15 jaar)
02/01 Schaeverbeke Martin (67 jaar)
04/01 Schotte Louise (26 jaar)
05/01 Devroye Juliette (9 jaar)
05/01 Naeyaert Emma (18 jaar)
06/01 Vandemoortel Mano (31 jaar)
09/01 Denoo Femke (13 jaar)
11/01 Deram Stan (11 jaar)
12/01 Vanhooren Geert (53 jaar)
14/01 Pauwels Yari (11 jaar)
14/01 Schouteeten Kyara (12 jaar)
16/01 Claeys Lore (17 jaar)
18/01 Bolliou Phara (8 jaar)
18/01 De Coster Lars (17 jaar)
22/01 Lamote Lewis (12 jaar)
25/01 Reynaert Jona (14 jaar)
25/01 Slabbinck Andy (43 jaar)
30/01 Eecloo Emily (32 jaar)
30/01 Liagre Arend (21 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten