VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
(BEKER) 20/10/2018
Packo Zedelgem A - VCA 2011 Averbode A

1e provinciale heren
(BEKER) 20/10/2018
Packo Zedelgem B - Bavo Bavikhove A

3e provinciale heren
(BEKER) 20/10/2018
VBC Doskom Moorslede - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
(BEKER) 21/10/2018
Beaphar Poperinge B (3P) - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
27/10/2018
Packo Zedelgem B - VC Apollo Koekelare

4e provinciale dames C
27/10/2018
Packo Zedelgem C - Volley Oudenburg-Gistel (ZB)

U19 jongens
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Kortrijk

U15 jongens regionaal
20/10/2018
Packo Zedelgem - Pervol Ruiselede

U13 jongens regionaal B
20/10/2018
Packo Zedelgem - Sarrako Kortemark

U19 meisjes
(BEKER) 05/01/2019
Bevo Beobank Roeselare - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
(BEKER) 20/10/2018
Pervol Ruiselede - Packo Zedelgem

U15 meisjes regionaal D
(BEKER) 20/10/2018
Volley De Haan - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal B
27/10/2018
Volley Team Diksmuide A - Packo Zedelgem A

U13 meisjes regionaal E
(BEKER) 20/10/2018
Packo Zedelgem - VT Lichtervelde

Sportline 2.0 (r6) - A-ploeg
20/10/2018
VKt Torhout - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 (r17) - B-ploeg
20/10/2018
Packo Zedelgem B - Davolo Loppem

Sportline 2.B (r8) - C-ploeg
20/10/2018
Packo Zedelgem C - Knack Roeselare A

BRV-Heren
22/10/2018
Raes Autogroep - Packo Zedelgem

BRV-Dames
22/10/2018
Packo Zedelgem - Sarrako

Rangschikking

4e provinciale dames C


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
W4DC
1.DAVOLO LOPPEM B43100125110
2.VOLLEY TEAM BRUGGE C43001113100
3.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B4301010490
4.VC PACKO ZEDELGEM C4210111590
5.VBC ST. JORIS A321009380
6.VBC ST. JORIS B420119670
7.MEHONI ZUIENKERKE320106460
8.SLOVO VOLLEY BRUGGE A 310204730
9.VOLLEY BREDENE B310203630
10.SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB)410304930
11.HERMES VOLLEY OOSTENDE C300302900
12.VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)4004011200
13.VOLLEY TEAM BRUGGE D300300900
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

04/10 Missinne Peter (55 jaar)
05/10 Eeckhout Laure (24 jaar)
07/10 Schouteere Elien (22 jaar)
08/10 Knockaert Simon (17 jaar)
11/10 Huyghe Vince (8 jaar)
15/10 Derous Jozefien (36 jaar)
16/10 Roose Clément (12 jaar)
20/10 Cardinael Gillian (26 jaar)
24/10 Gesquiere Shana (28 jaar)
24/10 Steen Pascal (48 jaar)
25/10 De Gelas Maud (29 jaar)
25/10 De Gelas Saar (29 jaar)
25/10 Desticker Floor (11 jaar)
26/10 Wyzeur Joaquim (12 jaar)
27/10 Delhaise Simon (29 jaar)
29/10 Dedecker Fiebe (14 jaar)
29/10 Dedecker Heike (14 jaar)
30/10 Vanbelle Kevin (37 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten