VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
21/04/2018
Ooivo Ooigem - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
21/04/2018
Prefaxis Menen B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
21/04/2018
Volley Oudenburg-Gistel (ZB) - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
21/04/2018
Vlamvo Vlamertinge A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
21/04/2018
VT Lichtervelde A - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
21/04/2018
Volley Team Damme - Packo Zedelgem C

U15 jongens provinciaal A
21/04/2018
Packo Zedelgem - VT Wervik Geluwe

U13 jongens regionaal A
21/04/2018
Roepovo Poperinge B - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
21/04/2018
Volley Team Brugge B - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
21/04/2018
Hermes Volley Oostende - Packo Zedelgem B

U15 meisjes regionaal B
21/04/2018
Packo Zedelgem - VBC St. Joris B

U13 meisjes regionaal A
22/04/2018
Davolo Loppem A - Packo Zedelgem

BRV-Heren
(BEKER) 23/04/2018
Pillen - Packo Zedelgem

BRV-Dames
(BEKER) 23/04/2018
Packo Zedelgem - VolleyLadies TechSoft

Rangschikking

4e provinciale dames C


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
4DC
1. VOLLEY TEAM DAMME VZW23191216419600
2.RUVO RUDDERVOORDE B23165206519580
3.VBC ST. JORIS A24154326326550
4.VC APOLLO KOEKELARE B23150714832460
5.VOLLEY TEAM BRUGGE D23131545234450
6.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B23114535335440
7.SLOVO VOLLEY BRUGGE231301004334390
8.DAVOLO LOPPEM B (ZB)23911213748300
9.VC PACKO ZEDELGEM C23721223748270
10.VBC ST. JORIS B24411632760170
11.HERMES VOLLEY OOSTENDE D22121542061110
12.MEHONI ZUIENKERKE2312173236491
13.VOLLEY BREDENE B2312191136580
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/04 Slabbinck Kasper (14 jaar)
06/04 Himpens Thibaut (9 jaar)
07/04 Vanoverschelde Brooklyn (11 jaar)
09/04 Ide Timon (17 jaar)
09/04 Soetaert Charlotte (24 jaar)
14/04 Demuynck Romanie (12 jaar)
19/04 Tavernier Gemma (23 jaar)
20/04 Delafontaine Giana (23 jaar)
21/04 Fran├žois Wout (11 jaar)
22/04 Decock Niels (26 jaar)
22/04 Vanhonsebrouck Thobe (10 jaar)
24/04 Vereenooghe Bavo (37 jaar)
28/04 Bruneel Dieter (36 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten