VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
20/01/2018
VT Rokavo Rollegem-Kapelle - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
20/01/2018
Olva Brugge B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
20/01/2018
VC De Beerlanders Beernem B - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
20/01/2018
VT Gullegem A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
20/01/2018
Divo Ingelmunster B - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
20/01/2018
VC Apollo Koekelare B - Packo Zedelgem C

U15 jongens provinciaal A
20/01/2018
Packo Zedelgem - Volley Bredene A (SGP)

U13 jongens regionaal A
21/01/2018
Sarrako Kortemark - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
20/01/2018
Slovo Volley Brugge - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
20/01/2018
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem B

U15 meisjes regionaal B
27/01/2018
Mehoni Zuienkerke - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal A
21/01/2018
Volley Oudenburg-Gistel A - Packo Zedelgem

Sportline 2.B - ereklasse reeks 1
20/01/2018
Packo Zedelgem A - Volley De Haan B

Sportline 2.B - ereklasse reeks 3
20/01/2018
Packo Zedelgem B - Volley De Haan B

Sportline 2.B - 2e klasse reeks 12
27/01/2018
Packo Zedelgem C - Knack Roeselare

Sportline 2.0 - 2e klasse reeks 14
20/01/2018
Davolo Loppem - Packo Zedelgem D

BRV-Heren
23/01/2018
De Voetzaak - Packo Zedelgem

BRV-Dames
23/01/2018
Die Keurige Dames - Packo Zedelgem

Rangschikking

4e provinciale dames C


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
4DC
1.RUVO RUDDERVOORDE B1310210379340
2.VBC ST. JORIS A14101213714330
3. VOLLEY TEAM DAMME VZW13101203512320
4.VC APOLLO KOEKELARE B1390312920280
5.SLOVO VOLLEY BRUGGE1390403014270
6.VOLLEY TEAM BRUGGE D1380322919260
7.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B1353412822220
8.VC PACKO ZEDELGEM C1351612424180
9.DAVOLO LOPPEM B (ZB)1340901631120
10.HERMES VOLLEY OOSTENDE D131291143480
11.MEHONI ZUIENKERKE131192153670
12.VBC ST. JORIS B1410103123960
13.VOLLEY BREDENE B141112073950
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

02/01 Naeyaert Cato (15 jaar)
02/01 Naeyaert Victor (15 jaar)
02/01 Schaeverbeke Martin (67 jaar)
04/01 Schotte Louise (26 jaar)
05/01 Devroye Juliette (9 jaar)
05/01 Naeyaert Emma (18 jaar)
06/01 Vandemoortel Mano (31 jaar)
09/01 Denoo Femke (13 jaar)
11/01 Deram Stan (11 jaar)
12/01 Vanhooren Geert (53 jaar)
14/01 Pauwels Yari (11 jaar)
14/01 Schouteeten Kyara (12 jaar)
16/01 Claeys Lore (17 jaar)
18/01 Bolliou Phara (8 jaar)
18/01 De Coster Lars (17 jaar)
22/01 Lamote Lewis (12 jaar)
25/01 Reynaert Jona (14 jaar)
25/01 Slabbinck Andy (43 jaar)
30/01 Eecloo Emily (32 jaar)
30/01 Liagre Arend (21 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten