VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Packo Zedelgem A

3e provinciale heren
18/11/2017
Packo Zedelgem C - VC Jong Kuurne

1e provinciale dames
18/11/2017
Packo Zedelgem A - Volley Team Brugge A

2e provinciale dames B
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Bevo Beobank Roeselare C

4e provinciale dames C
18/11/2017
Packo Zedelgem C - Volley Team Brugge D

U19 jongens
(BEKER) 23/12/2017
Packo Zedelgem - Bavo Bavikhove

U15 jongens provinciaal A
18/11/2017
Olva Brugge - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal A
19/11/2017
VC Jong Kuurne C - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Packo Zedelgem A

U15 meisjes regionaal B
(BEKER) 25/11/2017
Packo Zedelgem - B&W Cie Lendelede

U13 meisjes regionaal A
19/11/2017
Volley Team Damme - Packo Zedelgem

Sportline 2.B - ereklasse
18/11/2017
Alfa Solutions Tievolley Tielt A - Packo Zedelgem A

Sportline 2.B - 1e klasse
25/11/2017
VT Diksmuide - Packo Zedelgem B

Sportline 2.0 - 1e klasse
18/11/2017
Bevo Beobank Roeselare B - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 - 2e klasse
18/11/2017
VKT Torhout C - Packo Zedelgem B

BRV-Heren
20/11/2017
JES Sports Errea - Packo Zedelgem

BRV-Dames
20/11/2017
Packo Zedelgem - Die Keurige Dames

Rangschikking

4e provinciale dames C


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
4DC
1.VBC ST. JORIS A87001236220
2.RUVO RUDDERVOORDE B65100183170
3.VC PACKO ZEDELGEM C850211810160
4.VC APOLLO KOEKELARE B750111710160
5.SLOVO VOLLEY BRUGGE75020167150
6.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B732201711130
7. VOLLEY TEAM DAMME VZW64020146120
8.VOLLEY TEAM BRUGGE D740301311120
9.VOLLEY BREDENE B7115061850
10.MEHONI ZUIENKERKE8016182330
11.DAVOLO LOPPEM B (ZB)7106061930
12.HERMES VOLLEY OOSTENDE D6015041720
13.VBC ST. JORIS B8006252420
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/11 Menuge Yolande (51 jaar)
03/11 Demaker Kyara (21 jaar)
03/11 Missinne Eva (18 jaar)
05/11 De Bois Beau (27 jaar)
08/11 Beuselinck Sam (26 jaar)
08/11 Bouckaert Wouter (27 jaar)
11/11 Kerckhof Maxim (21 jaar)
12/11 Ide Milan (15 jaar)
14/11 Vandenbussche Tuur (10 jaar)
20/11 Vandenbussche Ine (15 jaar)
21/11 Beuselinck Marc (59 jaar)
21/11 Wijffels Koen (43 jaar)
22/11 Beuselinck Lien (22 jaar)
25/11 Pelkmans Kelly (24 jaar)
27/11 Beuselinck Emma (28 jaar)
30/11 De Clercq Siebe (14 jaar)
30/11 Kinds Camille (8 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten