VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
26/01/2019
Packo Zedelgem A - Volley Team Diksmuide

1e provinciale heren
26/01/2019
Packo Zedelgem B - VC De Beerlanders Beernem

3e provinciale heren
26/01/2019
VC Jong Kuurne B - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
26/01/2019
Packo Zedelgem A - Volley Team Diksmuide A

3e provinciale dames B
26/01/2019
Packo Zedelgem B - Jumpers Middelkerke

4e provinciale dames C
27/01/2019
VBC St. Joris A - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
26/01/2019
Roepovo Poperinge B - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
26/01/2019
Volley De Haan A - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
26/01/2019
Slovo Volley Brugge - Packo Zedelgem

U15 meisjes regionaal D
26/01/2019
Volley Team Diksmuide - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal B
26/01/2019
Elckerlyc Zwevezele B - Packo Zedelgem A

U13 meisjes regionaal E
26/01/2019
Slovo Volley Brugge A - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B (r11) - A-ploeg
26/01/2019
Packo Zedelgem A - VKt Torhout

Sportline 2.0 (r15) - B-ploeg
26/01/2019
Packo Zedelgem B - VKt Torhout

Sportline 2.B (r2) - C-ploeg
26/01/2019
Packo Zedelgem C - Alfa Solutions Tievolley Tielt A

BRV-Heren
11/02/2019
Packo Zedelgem - Choc'Atelier Outsiders

BRV-Dames
28/01/2019
Packo Zedelgem - Davolo Loco

Rangschikking

3e provinciale dames B


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
W3DB
1.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B14110123813350
2.JUMPERS MIDDELKERKE14102203714340
3.VC PACKO ZEDELGEM B1311011369340
4.BEVO BEOBANK ROESELARE D14101303514320
5.VC APOLLO KOEKELARE1490413220280
6.VKt TORHOUT D1351612125180
7.ELCKERLYC ZWEVEZELE B1442622430180
8.PERVOL RUISELEDE B1423722134140
9. VOLLEY TEAM DAMME VZW1432811733140
10.RUVO RUDDERVOORDE B14301011834100
11.VOLLEY TEAM KOKSIJDE1321100143380
12.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT C130012153910
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

02/01 Naeyaert Cato (16 jaar)
02/01 Naeyaert Victor (16 jaar)
02/01 Schaeverbeke Martin (68 jaar)
04/01 Schotte Louise (27 jaar)
05/01 Devroye Juliette (10 jaar)
05/01 Naeyaert Emma (19 jaar)
06/01 Vandemoortel Mano (32 jaar)
11/01 Deram Stan (12 jaar)
12/01 Vanhooren Geert (54 jaar)
14/01 Pauwels Yari (12 jaar)
14/01 Schouteeten Kyara (13 jaar)
16/01 Claeys Lore (18 jaar)
18/01 Bolliou Phara (9 jaar)
18/01 De Coster Lars (18 jaar)
21/01 Delepierre Gust (7 jaar)
22/01 Dumon Olivia (10 jaar)
22/01 Lamote Lewis (13 jaar)
22/01 Rotsaert Robbe (10 jaar)
22/01 Van Loon Babette (9 jaar)
25/01 Reynaert Jona (15 jaar)
25/01 Slabbinck Andy (44 jaar)
30/01 Eecloo Emily (33 jaar)
30/01 Liagre Arend (22 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten