VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
21/04/2018
Ooivo Ooigem - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
21/04/2018
Prefaxis Menen B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
21/04/2018
Volley Oudenburg-Gistel (ZB) - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
21/04/2018
Vlamvo Vlamertinge A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
21/04/2018
VT Lichtervelde A - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
21/04/2018
Volley Team Damme - Packo Zedelgem C

U15 jongens provinciaal A
21/04/2018
Packo Zedelgem - VT Wervik Geluwe

U13 jongens regionaal A
21/04/2018
Roepovo Poperinge B - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
21/04/2018
Volley Team Brugge B - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
21/04/2018
Hermes Volley Oostende - Packo Zedelgem B

U15 meisjes regionaal B
21/04/2018
Packo Zedelgem - VBC St. Joris B

U13 meisjes regionaal A
22/04/2018
Davolo Loppem A - Packo Zedelgem

BRV-Heren
(BEKER) 23/04/2018
Pillen - Packo Zedelgem

BRV-Dames
(BEKER) 23/04/2018
Packo Zedelgem - VolleyLadies TechSoft

Rangschikking

2e provinciale dames B


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
2DB
1.BEVO BEOBANK ROESELARE C21151325521490
2.V.T. LICHTERVELDE A21134315525480
3.HERMES VOLLEY OOSTENDE C21106325432440
4.VKt TORHOUT C21132515226440
5.VOSTA STADEN21112444935410
6.GIDAS GITS2191923839310
7.VOLLEY TEAM BRUGGE B2172843943290
8.DIVO INGELMUNSTER B21631023346260
9.VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP21431133150210
10.VOLLEY DE HAAN21411242752171
11.VC PACKO ZEDELGEM B21421502450160
12.JUMPERS MIDDELKERKE21121442058101
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/04 Slabbinck Kasper (14 jaar)
06/04 Himpens Thibaut (9 jaar)
07/04 Vanoverschelde Brooklyn (11 jaar)
09/04 Ide Timon (17 jaar)
09/04 Soetaert Charlotte (24 jaar)
14/04 Demuynck Romanie (12 jaar)
19/04 Tavernier Gemma (23 jaar)
20/04 Delafontaine Giana (23 jaar)
21/04 Fran├žois Wout (11 jaar)
22/04 Decock Niels (26 jaar)
22/04 Vanhonsebrouck Thobe (10 jaar)
24/04 Vereenooghe Bavo (37 jaar)
28/04 Bruneel Dieter (36 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten