VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
20/01/2018
VT Rokavo Rollegem-Kapelle - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
20/01/2018
Olva Brugge B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
20/01/2018
VC De Beerlanders Beernem B - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
20/01/2018
VT Gullegem A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
20/01/2018
Divo Ingelmunster B - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
20/01/2018
VC Apollo Koekelare B - Packo Zedelgem C

U15 jongens provinciaal A
20/01/2018
Packo Zedelgem - Volley Bredene A (SGP)

U13 jongens regionaal A
21/01/2018
Sarrako Kortemark - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
20/01/2018
Slovo Volley Brugge - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
20/01/2018
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem B

U15 meisjes regionaal B
27/01/2018
Mehoni Zuienkerke - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal A
21/01/2018
Volley Oudenburg-Gistel A - Packo Zedelgem

Sportline 2.B - ereklasse reeks 1
20/01/2018
Packo Zedelgem A - Volley De Haan B

Sportline 2.B - ereklasse reeks 3
20/01/2018
Packo Zedelgem B - Volley De Haan B

Sportline 2.B - 2e klasse reeks 12
27/01/2018
Packo Zedelgem C - Knack Roeselare

Sportline 2.0 - 2e klasse reeks 14
20/01/2018
Davolo Loppem - Packo Zedelgem D

BRV-Heren
23/01/2018
De Voetzaak - Packo Zedelgem

BRV-Dames
23/01/2018
Die Keurige Dames - Packo Zedelgem

Rangschikking

1e provinciale dames


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
1D
1.VLAMVO VLAMERTINGE A1211100366350
2.ELCKERLYC ZWEVEZELE A1282113313290
3.DAVO WEVELGEM A1262222917240
4.PERVOL RUISELEDE A1261412619210
5.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A1260602322180
6.VOLLEY TEAM BRUGGE A1241432226170
7.BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B1224512228150
8.VC PACKO ZEDELGEM A1232522226150
9.VT GULLEGEM A1250701724150
10.BEAPHAR POPERINGE A1213531930120
11.DAMESVOLLEY WAREGEM A121173163380
12.VOLLEY BREDENE A121182123370
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

02/01 Naeyaert Cato (15 jaar)
02/01 Naeyaert Victor (15 jaar)
02/01 Schaeverbeke Martin (67 jaar)
04/01 Schotte Louise (26 jaar)
05/01 Devroye Juliette (9 jaar)
05/01 Naeyaert Emma (18 jaar)
06/01 Vandemoortel Mano (31 jaar)
09/01 Denoo Femke (13 jaar)
11/01 Deram Stan (11 jaar)
12/01 Vanhooren Geert (53 jaar)
14/01 Pauwels Yari (11 jaar)
14/01 Schouteeten Kyara (12 jaar)
16/01 Claeys Lore (17 jaar)
18/01 Bolliou Phara (8 jaar)
18/01 De Coster Lars (17 jaar)
22/01 Lamote Lewis (12 jaar)
25/01 Reynaert Jona (14 jaar)
25/01 Slabbinck Andy (43 jaar)
30/01 Eecloo Emily (32 jaar)
30/01 Liagre Arend (21 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten