VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
21/04/2018
Ooivo Ooigem - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
21/04/2018
Prefaxis Menen B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
21/04/2018
Volley Oudenburg-Gistel (ZB) - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
21/04/2018
Vlamvo Vlamertinge A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
21/04/2018
VT Lichtervelde A - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
21/04/2018
Volley Team Damme - Packo Zedelgem C

U15 jongens provinciaal A
21/04/2018
Packo Zedelgem - VT Wervik Geluwe

U13 jongens regionaal A
21/04/2018
Roepovo Poperinge B - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
21/04/2018
Volley Team Brugge B - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
21/04/2018
Hermes Volley Oostende - Packo Zedelgem B

U15 meisjes regionaal B
21/04/2018
Packo Zedelgem - VBC St. Joris B

U13 meisjes regionaal A
22/04/2018
Davolo Loppem A - Packo Zedelgem

BRV-Heren
(BEKER) 23/04/2018
Pillen - Packo Zedelgem

BRV-Dames
(BEKER) 23/04/2018
Packo Zedelgem - VolleyLadies TechSoft

Rangschikking

1e provinciale dames


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
1D
1.VLAMVO VLAMERTINGE A21182106112580
2.ELCKERLYC ZWEVEZELE A21136116024520
3.DAVO WEVELGEM A21124325329460
4.PERVOL RUISELEDE A21102724434360
5.BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE B2164744245300
6.VOLLEY TEAM BRUGGE A2172843745290
7.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A21811023844280
8.VC PACKO ZEDELGEM A21541023745250
9.BEAPHAR POPERINGE A2134953551220
10.VT GULLEGEM A21701312845220
11.DAMESVOLLEY WAREGEM A21511143150210
12.VOLLEY BREDENE A2111154186090
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/04 Slabbinck Kasper (14 jaar)
06/04 Himpens Thibaut (9 jaar)
07/04 Vanoverschelde Brooklyn (11 jaar)
09/04 Ide Timon (17 jaar)
09/04 Soetaert Charlotte (24 jaar)
14/04 Demuynck Romanie (12 jaar)
19/04 Tavernier Gemma (23 jaar)
20/04 Delafontaine Giana (23 jaar)
21/04 Fran├žois Wout (11 jaar)
22/04 Decock Niels (26 jaar)
22/04 Vanhonsebrouck Thobe (10 jaar)
24/04 Vereenooghe Bavo (37 jaar)
28/04 Bruneel Dieter (36 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten