VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
20/01/2018
VT Rokavo Rollegem-Kapelle - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
20/01/2018
Olva Brugge B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
20/01/2018
VC De Beerlanders Beernem B - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
20/01/2018
VT Gullegem A - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
20/01/2018
Divo Ingelmunster B - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
20/01/2018
VC Apollo Koekelare B - Packo Zedelgem C

U15 jongens provinciaal A
20/01/2018
Packo Zedelgem - Volley Bredene A (SGP)

U13 jongens regionaal A
21/01/2018
Sarrako Kortemark - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
20/01/2018
Slovo Volley Brugge - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
20/01/2018
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem B

U15 meisjes regionaal B
27/01/2018
Mehoni Zuienkerke - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal A
21/01/2018
Volley Oudenburg-Gistel A - Packo Zedelgem

Sportline 2.B - ereklasse reeks 1
20/01/2018
Packo Zedelgem A - Volley De Haan B

Sportline 2.B - ereklasse reeks 3
20/01/2018
Packo Zedelgem B - Volley De Haan B

Sportline 2.B - 2e klasse reeks 12
27/01/2018
Packo Zedelgem C - Knack Roeselare

Sportline 2.0 - 2e klasse reeks 14
20/01/2018
Davolo Loppem - Packo Zedelgem D

BRV-Heren
23/01/2018
De Voetzaak - Packo Zedelgem

BRV-Dames
23/01/2018
Die Keurige Dames - Packo Zedelgem

Rangschikking

U17 meisjes regionaal C (B)


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
M17RC
1.VKt TORHOUT (+)1212000365360
2.VC PACKO ZEDELGEM B1210110338320
3.HERMES VOLLEY OOSTENDE1271222816250
4. VOLLEY TEAM DAMME VZW1380412716250
5.DAVOLO LOPPEM1271402615230
6.VOLLEY TEAM BRUGGE B (+)1261502621200
7.VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (+)1242422323180
8.GIDAS GITS1131521824130
9.VOLLEY BREDENE (+)113080112590
10.SLOVO VOLLEY BRUGGE (+)132191143290
11.VOLLEY DE HAAN121010163431
12.VC PACKO ZEDELGEM A120111063520
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

02/01 Naeyaert Cato (15 jaar)
02/01 Naeyaert Victor (15 jaar)
02/01 Schaeverbeke Martin (67 jaar)
04/01 Schotte Louise (26 jaar)
05/01 Devroye Juliette (9 jaar)
05/01 Naeyaert Emma (18 jaar)
06/01 Vandemoortel Mano (31 jaar)
09/01 Denoo Femke (13 jaar)
11/01 Deram Stan (11 jaar)
12/01 Vanhooren Geert (53 jaar)
14/01 Pauwels Yari (11 jaar)
14/01 Schouteeten Kyara (12 jaar)
16/01 Claeys Lore (17 jaar)
18/01 Bolliou Phara (8 jaar)
18/01 De Coster Lars (17 jaar)
22/01 Lamote Lewis (12 jaar)
25/01 Reynaert Jona (14 jaar)
25/01 Slabbinck Andy (43 jaar)
30/01 Eecloo Emily (32 jaar)
30/01 Liagre Arend (21 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten