VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
15/12/2018
Alfa Solutions Tievolley Tielt - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
15/12/2018
Rembert Torhout B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
16/12/2018
VT Marke-Webis Wevelgem D - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
15/12/2018
Elckerlyc Zwevezele A - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
15/12/2018
Elckerlyc Zwevezele B - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
15/12/2018
Volley Team Brugge D - Packo Zedelgem C

U19 jongens
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Kortrijk

U15 jongens regionaal
15/12/2018
Volley Heuvelland - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
15/12/2018
Volley Team Diksmuide - Packo Zedelgem

U19 meisjes
(BEKER) 05/01/2019
Bevo Beobank Roeselare - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
15/12/2018
Packo Zedelgem - Volley Team Damme

U15 meisjes regionaal D
15/12/2018
Packo Zedelgem - Davolo Loppem A

U13 meisjes regionaal B
15/12/2018
Packo Zedelgem A - VBC St. Joris A

U13 meisjes regionaal E
15/12/2018
Packo Zedelgem B - Ruvo Ruddervoorde

Sportline 2.0 (r6) - A-ploeg
15/12/2018
Rembert Torhout - Packo Zedelgem A

BRV-Heren
17/12/2018
Mehoni Zuienkerke H - Packo Zedelgem

BRV-Dames
17/12/2018
Packo Zedelgem - Mehoni Zuienkerke D

Rangschikking

U13 meisjes regionaal E


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
W13MRE
1.VC PACKO ZEDELGEM B (+)97200274250
2.VBC ST. JORIS B86101239210
3.VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP960032410210
4. VOLLEY TEAM DAMME VZW842201811160
5.RUVO RUDDERVOORDE85030189150
6.SLOVO VOLLEY BRUGGE B (+)950401614150
7.DAVOLO LOPPEM A940501215120
8.SLOVO VOLLEY BRUGGE A830411315100
9.DAVOLO LOPPEM B9207072260
10.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (+)10109052730
11.VOLLEY TEAM KOKSIJDE9009002700
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/12 D'Hoop Lieselot (25 jaar)
03/12 Delepierre Bart (42 jaar)
05/12 Devriese Lotte (14 jaar)
06/12 Buydts Kimberly (22 jaar)
06/12 Heindrickx Hilde (56 jaar)
11/12 Decraemer Axel (19 jaar)
13/12 Callens Jolien (28 jaar)
17/12 Vanhoorne Gregory (32 jaar)
20/12 Bruneel Amélie (11 jaar)
21/12 Denys Daan (29 jaar)
26/12 Degrave Jelke (29 jaar)
26/12 Rogiers Emie (24 jaar)
28/12 Van Wonterghem Elly (8 jaar)
30/12 Declerck Ine (18 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten