VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e provinciale heren (A)
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren (B)
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Packo Zedelgem A

3e provinciale heren
18/11/2017
Packo Zedelgem C - VC Jong Kuurne

1e provinciale dames
18/11/2017
Packo Zedelgem A - Volley Team Brugge A

2e provinciale dames B
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Bevo Beobank Roeselare C

4e provinciale dames C
18/11/2017
Packo Zedelgem C - Volley Team Brugge D

U19 jongens
(BEKER) 23/12/2017
Packo Zedelgem - Bavo Bavikhove

U15 jongens provinciaal A
18/11/2017
Olva Brugge - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal A
19/11/2017
VC Jong Kuurne C - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C (A)
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Packo Zedelgem A

U17 meisjes regionaal C (B)
18/11/2017
Packo Zedelgem B - Packo Zedelgem A

U15 meisjes regionaal B
(BEKER) 25/11/2017
Packo Zedelgem - B&W Cie Lendelede

U13 meisjes regionaal A
19/11/2017
Volley Team Damme - Packo Zedelgem

Sportline 2.B - ereklasse
18/11/2017
Alfa Solutions Tievolley Tielt A - Packo Zedelgem A

Sportline 2.B - 1e klasse
25/11/2017
VT Diksmuide - Packo Zedelgem B

Sportline 2.0 - 1e klasse
18/11/2017
Bevo Beobank Roeselare B - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 - 2e klasse
18/11/2017
VKT Torhout C - Packo Zedelgem B

BRV-Heren
20/11/2017
JES Sports Errea - Packo Zedelgem

BRV-Dames
20/11/2017
Packo Zedelgem - Die Keurige Dames

Rangschikking

U17 meisjes regionaal C (A)


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
M17RC
1.VKt TORHOUT (+)77000213210
2.VC PACKO ZEDELGEM B86110216200
3.HERMES VOLLEY OOSTENDE841121912160
4.DAVOLO LOPPEM75020166150
5. VOLLEY TEAM DAMME VZW74030139120
6.GIDAS GITS731211512120
7.VOLLEY TEAM BRUGGE B (+)631201410110
8.VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (+)71132101770
9.VOLLEY BREDENE (+)7205071660
10.SLOVO VOLLEY BRUGGE (+)7115071750
11.VOLLEY DE HAAN8106162240
12.VC PACKO ZEDELGEM A7007022100
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/11 Menuge Yolande (51 jaar)
03/11 Demaker Kyara (21 jaar)
03/11 Missinne Eva (18 jaar)
05/11 De Bois Beau (27 jaar)
08/11 Beuselinck Sam (26 jaar)
08/11 Bouckaert Wouter (27 jaar)
11/11 Kerckhof Maxim (21 jaar)
12/11 Ide Milan (15 jaar)
14/11 Vandenbussche Tuur (10 jaar)
20/11 Vandenbussche Ine (15 jaar)
21/11 Beuselinck Marc (59 jaar)
21/11 Wijffels Koen (43 jaar)
22/11 Beuselinck Lien (22 jaar)
25/11 Pelkmans Kelly (24 jaar)
27/11 Beuselinck Emma (28 jaar)
30/11 De Clercq Siebe (14 jaar)
30/11 Kinds Camille (8 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten