VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
15/12/2018
Alfa Solutions Tievolley Tielt - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
15/12/2018
Rembert Torhout B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
16/12/2018
VT Marke-Webis Wevelgem D - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
15/12/2018
Elckerlyc Zwevezele A - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
15/12/2018
Elckerlyc Zwevezele B - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
15/12/2018
Volley Team Brugge D - Packo Zedelgem C

U19 jongens
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Kortrijk

U15 jongens regionaal
15/12/2018
Volley Heuvelland - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
15/12/2018
Volley Team Diksmuide - Packo Zedelgem

U19 meisjes
(BEKER) 05/01/2019
Bevo Beobank Roeselare - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
15/12/2018
Packo Zedelgem - Volley Team Damme

U15 meisjes regionaal D
15/12/2018
Packo Zedelgem - Davolo Loppem A

U13 meisjes regionaal B
15/12/2018
Packo Zedelgem A - VBC St. Joris A

U13 meisjes regionaal E
15/12/2018
Packo Zedelgem B - Ruvo Ruddervoorde

Sportline 2.0 (r6) - A-ploeg
15/12/2018
Rembert Torhout - Packo Zedelgem A

BRV-Heren
17/12/2018
Mehoni Zuienkerke H - Packo Zedelgem

BRV-Dames
17/12/2018
Packo Zedelgem - Mehoni Zuienkerke D

Rangschikking

U13 meisjes regionaal B


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
W13MRB
1.VC WIVO WINGENE VZW B (+)1010000302300
2.VBC ST. JORIS A108011277250
3.VOLLEY DE HAAN A108011278250
4.V.T. LICHTERVELDE A1061212311210
5.VOSTA STADEN1052302213190
6.ELCKERLYC ZWEVEZELE B1051401914170
7.HERMES VOLLEY OOSTENDE B1030521323110
8.BEVO BEOBANK ROESELARE D102161122490
9.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A102161122490
10.VC APOLLO KOEKELARE B102170112380
11.HERMES VOLLEY OOSTENDE A10117182760
12.VC PACKO ZEDELGEM A100010023000
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/12 D'Hoop Lieselot (25 jaar)
03/12 Delepierre Bart (42 jaar)
05/12 Devriese Lotte (14 jaar)
06/12 Buydts Kimberly (22 jaar)
06/12 Heindrickx Hilde (56 jaar)
11/12 Decraemer Axel (19 jaar)
13/12 Callens Jolien (28 jaar)
17/12 Vanhoorne Gregory (32 jaar)
20/12 Bruneel Amélie (11 jaar)
21/12 Denys Daan (29 jaar)
26/12 Degrave Jelke (29 jaar)
26/12 Rogiers Emie (24 jaar)
28/12 Van Wonterghem Elly (8 jaar)
30/12 Declerck Ine (18 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten