VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
16/03/2019
Packo Zedelgem A - Eevoc Ertvelde-Evergem

1e provinciale heren
(BEKER) 02/03/2019
Packo Zedelgem B - Beobank Citivo Gits

3e provinciale heren
03/03/2019
Volley Team Kortrijk B - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
16/03/2019
Packo Zedelgem A - Beltona Dynamivo Dadizele A

3e provinciale dames B
09/03/2019
Packo Zedelgem B - Elckerlyc Zwevezele B

4e provinciale dames C
02/03/2019
Slovo Volley Brugge B (ZB) - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
02/03/2019
Volley Team Kortrijk - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
02/03/2019
Volley Team Kortrijk B - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
09/03/2019
Packo Zedelgem - Ruvo Ruddervoorde

U15 meisjes regionaal D
09/03/2019
Packo Zedelgem - Sarrako Kortemark

U13 meisjes regionaal B
16/03/2019
Hermes Volley Oostende B - Packo Zedelgem A

U13 meisjes regionaal E
09/03/2019
Volley Team Diksmuide B - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B (r11) - A-ploeg
16/03/2019
Elckerlyc Zwevezele A - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 (r15) - B-ploeg
16/03/2019
Ruvo Ruddervoorde - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B (r2) - C-ploeg
09/03/2019
Packo Zedelgem C - Volley Heuvelland

BRV-Heren
11/03/2019
Mehoni Zuienkerke H - Packo Zedelgem

BRV-Dames
11/03/2019
Packo Zedelgem - Mehoni Zuienkerke D

Rangschikking

U17 meisjes regionaal C


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
W17MRC
1.VOLLEY TEAM BRUGGE C1918001567550
2.RUVO RUDDERVOORDE (+)19160125216500
3. VOLLEY TEAM DAMME VZW19123225123440
4.HERMES VOLLEY OOSTENDE B19103604226360
5.VC APOLLO KOEKELARE2093624431350
6.SLOVO VOLLEY BRUGGE1993524231350
7.PERVOL RUISELEDE1993704030330
8.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE1881633632290
9.VOLLEY TEAM BRUGGE B19611112741210
10.VC PACKO ZEDELGEM20511043248210
11.SARRAKO KORTEMARK17321112042140
12.VOLLEY BREDENE (+)1812150135070
13.ST. JORIS TEN DISTEL (+)1810134135170
14.HERMES VOLLEY OOSTENDE C1811151115160
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/02 De Nil Paulien (8 jaar)
01/02 Declerck Yordi (23 jaar)
01/02 Libbrecht Marie (17 jaar)
01/02 Vandierendonck Amber (13 jaar)
02/02 Graulus Lore (17 jaar)
04/02 Deklerck Nina (10 jaar)
05/02 Bleyaert Rani (25 jaar)
10/02 Slabbinck Febe (17 jaar)
12/02 Vandevelde Jana (11 jaar)
18/02 Boussemaere Stan (11 jaar)
18/02 Stappers Jarno (27 jaar)
20/02 Van Wonterghem Jim (38 jaar)
20/02 Vanwelsenaers Lisa (24 jaar)
21/02 Aneca Brecht (23 jaar)
21/02 Maertens Bart (42 jaar)
23/02 Versyck Senne (10 jaar)
24/02 Hilderson Chloƫ (20 jaar)
26/02 Devos Tom (24 jaar)
28/02 Devos Jonas (35 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten