VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
17/11/2018
Eevoc Ertvelde-Evergem - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
17/11/2018
VT Rokavo Rollegem-Kapelle - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
17/11/2018
Knack Roeselare D - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
17/11/2018
Beltona Dynamivo Dadizele A - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
17/11/2018
Alfa Solutions Tievolley Tielt C - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
17/11/2018
Slovo Volley Brugge A - Packo Zedelgem C

U19 jongens
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Kortrijk

U15 jongens regionaal
18/11/2018
Volley Bredene - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
17/11/2018
Rembert Torhout D - Packo Zedelgem

U19 meisjes
(BEKER) 05/01/2019
Bevo Beobank Roeselare - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
17/11/2018
Packo Zedelgem - VBC St. Joris

U15 meisjes regionaal D
18/11/2018
Sarrako Kortemark - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal B
17/11/2018
Packo Zedelgem A - Hermes Volley Oostende B

U13 meisjes regionaal E
18/11/2018
Volley Team Damme - Packo Zedelgem B

Sportline 2.0 (r6) - A-ploeg
17/11/2018
Packo Zedelgem A - Volley Team Koksijde

Sportline 2.0 (r17) - B-ploeg
17/11/2018
VC Apollo Koekelare - Packo Zedelgem B

Sportline 2.B (r8) - C-ploeg
17/11/2018
Davolo Loppem - Packo Zedelgem C

BRV-Heren
27/11/2018
De Voetzaak - Packo Zedelgem

BRV-Dames
19/11/2018
Packo Zedelgem - Davolo Loco

Rangschikking

U17 meisjes regionaal C


 Ploeg# wed3-0 of 3-13-20-3 of 1-32-3sets gewsets verlpntFF
W17MRC
1.VOLLEY TEAM BRUGGE C76001205190
2.RUVO RUDDERVOORDE (+)86011207190
3.HERMES VOLLEY OOSTENDE B85120209170
4. VOLLEY TEAM DAMME VZW74201209170
5.SLOVO VOLLEY BRUGGE742101910160
6.VC APOLLO KOEKELARE841211911150
7.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE940411618130
8.PERVOL RUISELEDE831401416110
9.VOLLEY TEAM BRUGGE B73040111490
10.SARRAKO KORTEMARK72140111680
11.VC PACKO ZEDELGEM71042101950
12.HERMES VOLLEY OOSTENDE C8106162240
13.VOLLEY BREDENE (+)7016052020
14.ST. JORIS TEN DISTEL (+)6005131810
Submenu

Beker
Kalender
Rangschikking
Spelerslijsten
Sporthallen

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/11 Bataillie Hanne (29 jaar)
01/11 Menuge Yolande (52 jaar)
03/11 Beuselinck Tom (25 jaar)
03/11 Demaker Kyara (22 jaar)
05/11 De Bois Beau (28 jaar)
07/11 Vanspeybroeck Silken (19 jaar)
08/11 Beuselinck Sam (27 jaar)
10/11 Reinhard Hanne (8 jaar)
11/11 Deblauwe Berbe (23 jaar)
11/11 Kerckhof Maxim (22 jaar)
12/11 Ide Milan (16 jaar)
13/11 Boussemaere Toon (5 jaar)
14/11 Vandenbussche Tuur (11 jaar)
17/11 Gryp Keylan (10 jaar)
20/11 Vandenbussche Ine (16 jaar)
21/11 Beuselinck Marc (60 jaar)
21/11 Wijffels Koen (44 jaar)
22/11 Beuselinck Lien (23 jaar)
25/11 Pelkmans Kelly (25 jaar)
27/11 Beuselinck Emma (29 jaar)
30/11 De Clercq Siebe (15 jaar)
30/11 Kinds Camille (9 jaar)
30/11 Vansteenkiste Brecht (25 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten