VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

1e divisie heren B
05/10/2019
Packo Zedelgem A - VT Marke-Webis Wevelgem B

1e provinciale heren
28/09/2019
Volley Bredene - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren A
28/09/2019
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
28/09/2019
B&W Company Lendelede B - Packo Zedelgem A

2e provinciale dames B
28/09/2019
Ruvo Ruddervoorde A - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames D
28/09/2019
Volley Oudenburg-Gistel - Packo Zedelgem C

U15 jongens regionaal
28/09/2019
B&W Company Lendelede B - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B (A)
05/10/2019
Packo Zedelgem A - Volley Oudenburg-Gistel

U13 jongens regionaal B (B)
28/09/2019
Volley De Haan B - Packo Zedelgem B

U19 meisjes
(BEKER) 26/10/2019
Beaphar Poperinge - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal D (A)
28/09/2019
Packo Zedelgem A - Slovo Volley Brugge

U17 meisjes regionaal D (B)
28/09/2019
Packo Zedelgem B - Davolo Loppem

U15 meisjes regionaal D
05/10/2019
Davolo Loppem - Packo Zedelgem

U13 meisjes regionaal E
28/09/2019
Packo Zedelgem - Elckerlyc Zwevezele

Sportline 2.B (reeks 1) - A-ploeg
28/09/2019
Volley De Haan - Packo Zedelgem A

Sportline 2.0 (reeks 5) - B-ploeg
28/09/2019
Packo Zedelgem B - VKt Torhout B

Sportline 2.0 (reeks 8) - C-ploeg
12/10/2019
Packo Zedelgem C - Ruvo Ruddervoorde B

BRV-Heren
23/09/2019
Packo Zedelgem H - Jes Sports Errea

BRV-Dames
24/09/2019
Slovo Pillen 1 - Packo Zedelgem D

1e divisie heren B



RugnummerNaamLeeftijdPositie
1Stappers Jarno27Libero
2Declerck Yordi23Libero
3Desmet Levi31Opposite
4Delhaise Simon29Midden
5Beuselinck Sam27Setter
6Beuselinck Tom25Opposite
7Vandewalle Robbin25Hoek
8Vandemoortel Mano32Hoek
9Bonne Mathijs25Midden
10Decraemer Axel19Midden
11Pertz Pieterjan24Hoek
14Liagre Arend22Hoek
15Teirlinck Miguel19Setter
16Aneca Brecht23Midden

FunctieNaam
Coach / TrainerHaeghebaert Jan
Coach assistentDevos Jonas
MarkeerderVerté Sabien
PloegverantwoordelijkeVandemoortel Mano

Wedstrijduren: Zaterdag 20u30
Trainingsuren: Dinsdag 20u-22u; Vrijdag 20u-22u
Submenu

1e divisie heren B
1e provinciale heren
3e provinciale heren A
1e provinciale dames
2e provinciale dames B
4e provinciale dames D
U19 jongens
U15 jongens regionaal
U13 jongens regionaal B (A)
U13 jongens regionaal B (B)
U19 meisjes
U17 meisjes regionaal D (A)
U17 meisjes regionaal D (B)
U15 meisjes regionaal D
U13 meisjes regionaal E
Sportline 2.B (reeks 1) - A-ploeg
Sportline 2.0 (reeks 5) - B-ploeg
Sportline 2.0 (reeks 8) - C-ploeg
Volleybalschool
BRV-Heren
BRV-Dames

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

03/09 Hillewaert Margo (10 jaar)
04/09 Gryp Tessa (29 jaar)
06/09 Derre Silke (15 jaar)
07/09 Boterman Claus (10 jaar)
09/09 Focke Estelle (11 jaar)
12/09 Vanspeybrouck Lotte (15 jaar)
13/09 Bolliou Etienne (69 jaar)
14/09 Vandenbussche Sibe (14 jaar)
15/09 De Coessemaeker Cato (20 jaar)
18/09 Vermeulen Quinten (16 jaar)
19/09 Boussemaere An (37 jaar)
19/09 Windels Fien (31 jaar)
21/09 Vandemoortel Siem (6 jaar)
23/09 Steen Lorenzo (23 jaar)
25/09 Boterman Jules (8 jaar)
27/09 Cornelus Sien (15 jaar)
28/09 Verté Sabien (59 jaar)
29/09 Declerck Alain (52 jaar)
30/09 Delacauw Billie (14 jaar)
30/09 Dobbelaere Thibaud (18 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten