VOLLEY PACKO
 

Te spelen matchen

2e divisie heren C
15/12/2018
Alfa Solutions Tievolley Tielt - Packo Zedelgem A

1e provinciale heren
15/12/2018
Rembert Torhout B - Packo Zedelgem B

3e provinciale heren
16/12/2018
VT Marke-Webis Wevelgem D - Packo Zedelgem C

1e provinciale dames
15/12/2018
Elckerlyc Zwevezele A - Packo Zedelgem A

3e provinciale dames B
15/12/2018
Elckerlyc Zwevezele B - Packo Zedelgem B

4e provinciale dames C
15/12/2018
Volley Team Brugge D - Packo Zedelgem C

U19 jongens
(BEKER) 05/01/2019
Packo Zedelgem - Volley Team Kortrijk

U15 jongens regionaal
15/12/2018
Volley Heuvelland - Packo Zedelgem

U13 jongens regionaal B
15/12/2018
Volley Team Diksmuide - Packo Zedelgem

U19 meisjes
(BEKER) 05/01/2019
Bevo Beobank Roeselare - Packo Zedelgem

U17 meisjes regionaal C
15/12/2018
Packo Zedelgem - Volley Team Damme

U15 meisjes regionaal D
15/12/2018
Packo Zedelgem - Davolo Loppem A

U13 meisjes regionaal B
15/12/2018
Packo Zedelgem A - VBC St. Joris A

U13 meisjes regionaal E
15/12/2018
Packo Zedelgem B - Ruvo Ruddervoorde

Sportline 2.0 (r6) - A-ploeg
15/12/2018
Rembert Torhout - Packo Zedelgem A

BRV-Heren
17/12/2018
Mehoni Zuienkerke H - Packo Zedelgem

BRV-Dames
17/12/2018
Packo Zedelgem - Mehoni Zuienkerke D




Wedstrijduitslagen 08-09/12/2018
Door Pascal op 10/12/2018

2e div Heren: Packo A - Knack Roeselare B : 2-3
1e prov Heren: Packo B - Knack Roeselare C : 3-0
3e prov Heren: Packo C - VT Diksmuide B : 3-0

1e prov Dames: Packo A - Bevo Roeselare C : 3-1
3e prov Dames: Bevo Roeselare D - Packo B : 1-3
4e prov Dames: Packo C - VT Diksmuide B : 1-3

U15 jongens: Packo - Elckerlyc Zwevezele : 3-2

U17 meisjes: VT Brugge C - Packo : 3-1
U15 meisjes: VT Damme - Packo : 3-1
U13 meisjes: Apollo Koekelare - Packo A : 3-0
U13 meisjes: VV Oostkamp - Packo B : 2-3

Sportline: Packo A - VKt Torhout : 8-0

Sint op bezoek bij Packo
Door Pascal op 03/12/2018

Zondagnamiddag 2 december is de Sint en zijn trouwe helper zwarte piet op bezoek geweest bij volleybal club Packo. Hieronder vind je enkele sfeerbeelden terug. Na een geslaagd familietornooi en het bezoek van de Sint konden alle aanwezigen zich bezondigen aan heerlijke pannenkoeken en warme chocolademelk.


Wedstrijduitslagen 01/12/2018
Door Pascal op 03/12/2018

2e div Heren: Packo A - Jartazi Denderhoutem : 3-1
1e prov Heren: Packo B - Marke-Webis Wevelgem C : 3-0
3e prov Heren: Olva Brugge C - Packo C : 0-3

1e prov Dames: Packo A - Damesvolley Waregem : 3-1
3e prov Dames: Packo B - Volley Team Koksijde : 3-0
4e prov Dames: Mehoni Zuienkerke - Packo C : 1-3

U15 jongens: Olva Brugge - Packo : 3-0
U13 jongens: Olva Brugge - Packo : 3-2

U17 meisjes: Packo - Volley Bredene : 1-3
U13 meisjes: Vosta Staden - Packo A : 3-0
U13 meisjes: Davolo Loppem B - Packo B : 0-3

Sportline: Packo B - Oudenburg-Gistel : 7-1
Sportline: Packo C - Bevo Roeselare B : 8-0

Wedstrijduitslagen 24-25/11/2018
Door Pascal op 26/11/2018

Beker
Heren: VC Jong Kuurne (2P) - Packo B : 2-3
Heren: Knack Roeselare (1P) - Packo C : 3-1

Dames: Bevo Roeselare C - Packo A : 1-3

U15 jongens: B&W Cie Lendelede - Packo : 3-0
U13 jongens: Packo - Volley De Haan : 3-2

U17 meisjes: Packo - Volley Team Damme : 3-2
U13 meisjes: VKt Torhout - Packo : 3-0


Competitie
4e prov Dames: Hermes Oostende - Packo C : 0-3

U17 meisjes: Hermes Oostende - Packo : 1-3



Wedstrijduitslagen 17-18/11/2018
Door Pascal op 19/11/2018

2e Div Heren: Eevoc Evergem - Packo A : 2-3
1e prov Heren: Rollegem-Kapelle - Packo B : 0-3
3e prov Heren: Knack Roeselare D - Packo C : 3-1

1e prov Dames: Dynamivo Dadizele - Packo A : 1-3
3e prov Dames: Tievolley Tielt C - Packo B : 0-3
4e prov Dames: Slovo Volley Brugge A - Packo C : 0-3

U15 jongens: Volley Bredene - Packo : 3-1
U13 jongens: Rembert Torhout - Packo : 0-3

U17 meisjes: Packo - St-Joris : 3-1
U15 meisjes: Sarrako Kortemark - Packo : 0-3
U13 meisjes: Packo A - Hermes Oostende B : 1-3
U13 meisjes: VT Damme - Packo B : 0-3

Sportline: Packo A - VT Koksijde : 7-1
Sportline: Apollo Koekelare - Packo B : 5-3
Sportline: Davolo Loppem - Packo C : 3-5

Wedstrijduitslagen 10-11/11/2018
Door Pascal op 13/11/2018

2e Div Heren: Packo A - JTV Zele-Berlare : 3-2
3e prov Heren: Packo C - VT Kortrijk B : 3-1

3e prov Dames: Packo B - Tievolley Tielt B : 3-1

U15 jongens: Packo - VT Kortrijk : 0-3
U13 jongens: Packo - VT Kortrijk : 3-1

U17 meisjes: VT Brugge B - Packo : 3-1
U15 meisjes: Davolo Loppem - Packo : 0-3
U13 meisjes: Hermes Oostende A - Packo A : 3-1
U13 meisjes: Davolo Loppem - Packo B : 0-3

Sportline: Apollo Koekelare - Packo A : 3-5
Sportline: Davolo Loppem - Packo B : 7-1
Sportline: Knack Roeselare - Packo C : 3-5

Wedstrijduitslagen 03/11/2018
Door Pascal op 05/11/2018

2e div Heren: Stekene-St-Gillis-Waas - Packo A : 0-3
1e prov Heren: Parky-Menen - Packo B : 0-3
3e prov Heren: Roepovo Poperinge B - Packo C : 3-0

1e prov Dames: Davo Wevelgem - Packo A : 3-0
3e prov Dames: Volley Team Damme - Packo B : 0-3
4e prov Dames: Volley Team Brugge C - Packo C : 3-0

U15 jongens: Roepovo Poperinge - Packo : 3-0
U13 jongens: Volley De Haan - Packo : 3-2

U17 meisjes: Apollo Koekelare - Packo : 3-2
U15 meisjes: Packo - Mehoni Zuienkerke : 1-3
U13 meisjes: Packo A - Volley De Haan : 0-3
U13 meisjes: Packo B - Volley Team Diksmuide : 3-0


Wedstrijduitslagen 27-28/10/2018
Door Pascal op 29/10/2018

2e div Heren: Packo A - Evo Dhondt Oudenaarde : 3-1
1e prov Heren: Packo B - Citivo Gits : 0-3
3e prov Heren: Packo C - Apollo Koekelare : 0-3

1e prov Dames: Packo A - B&W Cie Lendelede : 2-3
3e prov Dames: Packo B - Apollo Koekelare : 3-0
3e prov Dames: Packo C - Oudenburg-Gistel : 3-0

U15 jongens: Packo - Apollo Koekelare : 0-3
U13 jongens: Packo - Pervol Ruiselede : 3-0

U17 meisjes: Packo - Pervol Ruiselede : 2-3
U15 meisjes: VT Koksijde - Packo : 2-3
U13 meisjes: VT Diksmuide - Packo A : 3-0
U13 meisjes: VT Koksijde - Packo B : 0-3

Kalenderwijziging
Door Pascal op 24/10/2018

Volgende wedstrijdwijziging werd doorgevoerd in de kalender:

* U15 meisjes: 09/12/2018 VT Damme - Packo om 9u ipv 10u

* U13 jongens: wedstrijd Kortemark - Packo van 13/04/19 is verplaatst naar 09/02/2019 om 09u

* U15 jongens: 26/01/2019 Poperinge - Packo om 19u ipv 18u

Wedstrijduitslagen 20/10/2018
Door Pascal op 22/10/2018

Vlaamse Beker Heren
Packo A - VCA 2011 Averbode A : 1-3 lees meer...

Westvlaamse Beker
Heren: Packo B - Bavo Bavikhove : 3-1
Heren: VBC Moorslede - Packo C : 0-3

Dames: Roepovo Poperinge B - Packo A : 1-3

U17 meisjes: Pervol Ruiselede : 2-3
U15 meisjes: Volley De Haan - Packo : 3-0
U13 meisjes: Packo - VT Lichtervelde : 3-1


Competitie
U15 jongens: Packo - Pervol Ruiselede : 0-3
U13 jongens: Packo - Sarrako Kortemark : 2-3

Sportline: VKt Torhout - Packo A : 1-7
Sportline: Packo B - Davolo Loppem : 4-4
Sportline: Packo C - Knack Roeselare : 5-3

Jeugdtrainingen in herfstvakantie
Door Pascal op 18/10/2018

Er is tijdens de komende herfstvakantie geen training voor de volleybalschool en U13 meisjes.
Sportliners en U17 meisjes trainen enkel op vrijdag.

Wedstrijduitslagen 13/10/2018
Door Pascal op 15/10/2018

Beker Nationaal-Divisie
Packo Zedelgem A - Volley Team Kortrijk A : 1-3 lees meer...


Competitie
1e prov Heren : Packo B - Volley Bredene : 3-2

1e prov Dames : Packo A - Beaphar Poperinge : 3-0

U13 jongens : Packo - Hermes Volley Oostende : 0-3
U15 meisjes : Packo - Jumpers Middelkerke : 3-0

Sportline : Packo A - Rembert Torhout : 6-2


Vierde “Week van de Official” van 6 tot en met 14 oktober 2018
Door Pascal op 09/10/2018

Zonder officials zijn er geen sportwedstrijden. Tienduizenden scheidsrechters, juryleden, resultaatopnemers,… zorgen ervoor dat we wekelijks op een faire manier aan sport kunnen doen.

De Week van de Official is een sporttakoverschrijdend initiatief en wil respect en waardering tonen voor de wekelijkse inzet van officials in Vlaanderen. Ook dit jaar zetten 33 sportfederaties mee hun schouders onder de campagneweek.


Wedstrijduitslagen 6-7/10/18
Door Pascal op 08/10/2018

2e div Heren : VT Diksmuide - Packo A : 0-3
1e prov Heren : VC Beerlanders Beernem - Packo B : 0-3
3e prov Heren : Olva Brugge D - Packo C : 3-0

1e prov Dames : VT Diksmuide - Packo : 2-3
3e prov Dames : Jumpers Middelkerke - Packo B : 3-1
4e prov Dames : Packo C - Slovo Brugge B : 3-0

U15 jongens : Smash Ingelmunster - Packo : 3-0
U13 jongens : VC Beerlanders Beernem - Packo : 1-3

U17 meisjes : VT Diksmuide - Packo : 3-1
U15 meisjes : Packo - VT Diksmuide : 3-2
U13 meisjes : Packo - Zwevezele : 0-3
U13 meisjes : Packo - Slovo Brugge : 3-0

Sportline : Packo B - Apollo Koekelare : 3-5
Sportline : Packo C - Davolo Loppem : 4-4

Wedstrijduitslagen BRV
Door Pascal op 02/10/2018

BRV Heren : Packo - Mehoni Zuienkerke : 3-2
BRV Dames : Mehoni Zuienkerke - Packo: 3-0

Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Nieuwsbrief

Fotoalbum

Deze maand jarig

03/12 D'Hoop Lieselot (25 jaar)
03/12 Delepierre Bart (42 jaar)
05/12 Devriese Lotte (14 jaar)
06/12 Buydts Kimberly (22 jaar)
06/12 Heindrickx Hilde (56 jaar)
11/12 Decraemer Axel (19 jaar)
13/12 Callens Jolien (28 jaar)
17/12 Vanhoorne Gregory (32 jaar)
20/12 Bruneel Amélie (11 jaar)
21/12 Denys Daan (29 jaar)
26/12 Degrave Jelke (29 jaar)
26/12 Rogiers Emie (24 jaar)
28/12 Van Wonterghem Elly (8 jaar)
30/12 Declerck Ine (18 jaar)


Scheidsrechers jeugd

Spelerslijsten