VOLLEY PACKO
 

Packo is Gouden Jeugdclub 2013




Te spelen matchen

1e divisie heren B
29/11/2014
Packo Zedelgem A - Jartazi Denderhoutem

1e provinciale heren
29/11/2014
Packo Zedelgem B - Citivo Gits

3e provinciale heren A
06/12/2014
Tievolley Tielt B - Packo Zedelgem C

3e provinciale heren B
29/11/2014
Packo Zedelgem D - Volley Bredene B

2e provinciale dames B
29/11/2014
Packo Zedelgem A - Volley Team Damme vzw A

3e provinciale dames B
29/11/2014
Packo Zedelgem B - VC Pervol Ruiselede vzw B

4e provinciale dames C
29/11/2014
Volley Team Damme vzw B - Packo Zedelgem C

U19 Juniores jongens
(BEKER) 20/12/2014
Packo Zedelgem - Gea-Happel Amigos Zoersel

U17 Scholieren jongens reg
29/11/2014
Packo Zedelgem - Roepovo Poperinge

U13 Miniemen jongens reg B
29/11/2014
Packo Zedelgem - Volley Team Diksmuide

U15 Kadetten meisjes reg D
29/11/2014
Packo Zedelgem - Volley Bredene

U13 Miniemen meisjes reg A
30/11/2014
Volley Venus Oostkamp A - Packo Zedelgem

Sportline 2.B - Angry
29/11/2014
Davolo Loppem - Packo Zedelgem

Sportline 2.0 - Birds
06/12/2014
Packo Zedelgem - Volley Team Brugge

Sportline 2.0 - Co
29/11/2014
Davolo Loppem - Packo Zedelgem

VLM-Heren
25/11/2014
De Voetzaak - Packo Zedelgem H

VLM-Dames
24/11/2014
Packo Zedelgem D - De Fixers

Wedstrijduitslagen 22-23/11/2014
Door Kevin op 23/11/2014

1e div Heren B : Gimm-e Waasland Kruibeke B - Packo A: 3-0
1e prov Heren : VC Oudenburg Gistel - Packo B: 3-1
3e prov Heren A : Packo C - Doskom Moorslede : 3-0
3e prov Heren B : VC Loppem - Packo D: 0-3

2e prov Dames B : Tievolley Tielt - Packo A: 0-3
3e prov Dames B : VT Lichtervelde A - Packo B: 3-0
4e prov Dames C : Packo - VT Lichtervelde B : 3-1

U17 Jongens: Bavo Bavikhove - Packo: 3-0
U13 Jongens: Packo - Olva Brugge: 0-3
U15 Meisjes: VC Oudenburg Gistel - Packo:
U13 Meisjes: VT Lichtervelde - Packo:

Wedstrijduitslagen 15-16/11/2014
Door Wim op 17/11/2014

1e div Heren B : Pevol Ruiselede - Packo : 3-0 lees meer...
1e prov Heren : Packo - Ruvo Ruddervoorde : 3-1 lees meer...
3e prov Heren A : Packo - Pervol Ruiselede : 3-0
3e prov Heren B : Beerlanders Beernem - Packo : 3-1

2e prov Dames B : Packo - Ruvo Ruddervoorde : 3-0
3e prov Dames B : Hermes Oostende - Packo : 3-0 lees meer...
4e prov Dames C : Pervol Ruiselede - Packo : 3-1 lees meer...

U17 jongens : Packo - Rembert Torhout : 3-2

Wijziging trainingsuren
Door Pascal op 12/11/2014

BELANGRIJK : volgende wijzigingen ivm trainingen jeugd/senioren voor woensdag 19/11 en vrijdag 21/11, dit wegens onbeschikbaarheid zaal 1.

Woensdag 19/11/14 in zaal 2:
16u tot 17u enkel training voor project kleuters (Luca) en Volleybalschool in zaal 2

Vrijdag 21/11/14 in zaal 2:
18u00 tot 19u30 training voor U17 jongens, U15 meisjes en U13 jongens en meisjes
19u30 tot 21u00 training voor dames A en C
21u00 tot 22u30 training voor heren A en C

Wedstrijduitslagen 8/11/2014
Door Pascal op 12/11/2014

1e div Heren B : Packo - Moorslede : 3-1 lees meer...
1e prov Heren : Packo - Moorslede : 3-1 lees meer...
3e prov Heren B : Packo - Apollo Koekelare : 2-3

2e prov Dames B : Packo - Gits : 3-0
3e prov Dames B : Packo - Volley De Haan : 3-2

U17 jongens : Packo - Marke-Webis : 0-3
U15 meisjes : Packo - VT Brugge : 3-1
U13 meisjes : Packo - De Haan : 0-3 lees meer...

Sportline : Oostende - Packo Angry : 2-6
Sportline : Oostende - Packo Birds : 3-5
Sportline : Ruvo - Packo : 8-0

Gouden jeugdlabel voor VC Packo Zedelgem
Door Pascal op 04/11/2014

Voor de vierde maal wordt onze jeugdopleiding bekroont met een GOUDEN jeugdlabel, uitgereikt door de Vlaamse Volleybal Bond. Proficiat aan het ganse jeugdbestuur, de sportieve cel en alle jeugdtrain(st)ers.

Het label beschouwen wij eens te meer als een erkenning voor de uitstekende jeugdwerking, permanente inzet van enthousiaste trainers en ploegverantwoordelijken. Het is voor iedereen binnen de club een aanmoediging om op de ingeslagen weg verder te gaan.


Dochter voor Rob Beuselinck en Emily Eecloo
Door Pascal op 01/11/2014

Emily Eecloo (VLM dames) en Rob Beuselinck (VLM heren) zijn vrijdagmorgen 31 oktober de trotse ouders geworden van Sanne. Sanne meet 50 cm en weegt 3,220 kg.

Wedstrijdwijziging
Door Pascal op 31/10/2014

Volgende wedstrijdwijziging werd genoteerd:


13/12/2014 : 3PHA Packo Zedelgem C - Bavo Bavikhove (ZB) om 16u ipv 17u30

Bekerprogramma
Door Pascal op 30/10/2014

Bekerprogramma van alle Packo ploegen.

Sinterklaas op bezoek bij Packo Zedelgem
Door Pascal op 29/10/2014

Op zondagnamiddag 7 december komt Sinterklaas op bezoek naar de Packo familie. Eveneens is er die namiddag het ondertussen traditionele familietornooi met als leuke afsluiter het pannenkoekenfestijn. Noteer alvast 7 december in jullie agenda.

Marie Missinne jeugdspeelster van de week in Krant van West-Vlaanderen
Door Pascal op 10/10/2014


Bron : Krant van West-Vlaanderen 10/10/14

Wedstrijdwijzigingen
Door Pascal op 07/10/2014

Volgende wedstrijdwijzigingen werden genoteerd:

15/11/2014 : 3PHA : Packo Zedelgem C - Pervol Ruiselede om 20u30 ipv 20u
15/11/2014 : 2PDB : Packo Zedelgem A - Ruvo Ruddervoorde A om 20u30 ipv 20u

20/12/2014 : Sportline Packo Birds - Slovo Brugge om 15u ipv 10u30
20/12/2014 : Sportline Packo Co - Slovo Brugge om 15u ipv 10u30


Vriendjesdag bij Packo op 1/10/2014
Door Pascal op 29/09/2014

Deze week nemen we deel aan de actie Vriendjesdag ism Focus-WTV en de KWVBV tijdens de trainingen U11 en volleybalschool







Eva Missinne jeugdspeelster van de week in Krant van West-Vlaanderen
Door Pascal op 26/09/2014


Bron : Krant van West-Vlaanderen 26/09/14

Wedstrijdwijzigingen
Door Pascal op 24/09/2014

Door het algemeen forfait van U17 regionale jongens van VC Jong Kuurne vervallen de wedstrijden op 26/10/14, 17/01/15 en 28/03/15.

Eveneens door algemeen forfait van U13 jongens Volley De Haan vervallen de wedstrijden op 8/11/14 en 28/02/15.

6e Packo Jeugddag
Door Pascal op 08/09/2014

De 6e jeugddag van Packo Zedelgem van afgelopen zaterdag was in alle opzichten een succes. 24 ploegen,+- 200 spelers hebben zich van hun beste kant laten zien en hebben er een prachtige dag van gemaakt.

Het jeugdbestuur bedankt bij deze alle vrijwillige medewerkers, scheidsrechters en alle spelers voor deze geslaagde 6e editie.





Login

Gebruikersnaam


Wachtwoord



Deze maand jarig

01/11 Menuge Yolande wordt 48
02/11 Rombaut Dries wordt 24
02/11 Sabbe Jason wordt 7
03/11 Beuselinck Tom wordt 21
03/11 Missinne Eva wordt 15
05/11 De Bois Beau wordt 24
08/11 Beuselinck Sam wordt 23
08/11 Bouckaert Wouter wordt 24
11/11 Kerckhof Maxim wordt 18
14/11 Vandenbussche Tuur wordt 7
15/11 Rogiers Tibo wordt 7
16/11 Vandaele Tille wordt 7
21/11 Beuselinck Marc wordt 56
21/11 Verbeke Kristof wordt 11
22/11 Beuselinck Lien wordt 19
25/11 Pelkmans Kelly wordt 21
27/11 Beuselinck Emma wordt 25
30/11 De Clercq Siebe wordt 11


Scheidsrechers jeugd